ana sayfa > Haberler, SsangYong > 2014 Yeni SsangYong Rodius

2014 Yeni SsangYong Rodius

Perşembe, 21 Şub 2013 yorum ekle yorumlara git

Cenevre Otomobil Fuarı’na yakın bir zaman kala otomobil üreticilerinin yeni modelleri yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde bir İngiliz Üniversitesi’nde görevli akademisyen tarafından tasarlandığı açıklanan, Rodius veya Stavic adı ile satışa çıkarılması beklenen Yeni SsangYong otomobilinin görüntüleri piyasada yer almaya başladı. İlk görüntülere göre alışılagelmiş estetik anlayıştan biraz uzak duran Yeni SsangYong Rodius, Cenevre Otomobil Fuarı’ndan sonra büyük eleştiriler alacak gibi gözüküyor. Bazı kesimler tarafından epeyce olumsuz eleştiriler alan Yeni SsangYong Rodius, otomobil olmasına rağmen çok kaba ve gereksiz büyüklüğüyle minibüslere benzetiliyor.

2014 Yeni SsangYong Rodius

Yenilenen Ön konsolu daha basit görünüme kavuşmuş.Dijital hız göstergesi ve büyük kontrol tuşları tasarımda göze çarpan detaylar arasında..

Tüm dış görünümdeki olumsuzlukların yanı sıra sadeleşen ön konsolu ile geçer not alan Yeni SsangYong Rodius merakla bekleniyor.

Yazıyı Paylaş

Categories: Haberler, SsangYong Tags:
  1. kemal alaçatı
    Çarşamba, 05 Haz 2013 zamanında 11:37 | #1

    eleştirileriniz objektif değil. yurtdışı yayınları takip ediyoruz. sizin söylediklerinizin tam tersini bahsediyorlar. Ayrıca, rodius sedan grubu bir araç değil, MPV ve SUV özelliklerini birleştiren bir large MPV.

  1. şimdilik geri bağlantı yok

Otomobil